Týdenní highlights 2

Po týdenní odmlce mám spoustu nových highlights, které stojí za zmínění 😊

Mezi první patří minulé pondělí, kdy jsem měl finální den vysoké školy – promoce 🙌👨‍🎓Konečně mám svůj studijní “checkpoint” za sebou a chystám se na navazující studium. 

Hned na to jsem se přidal ke komunitě Dribbble, můžete mě podpořit, budu rád za každý feedback. 🎉😊 Stačil jsem vydat debutový obrázek a poupravený návrh aplikace z minulého léta. Více po kliknutí

Dribbble debut

Dávám dohromady nový nápad na fluent design – vybral jsem si kalendář, pro mne velmi důležitou aplikaci na jakémkoliv OS. Byl jsem překvapený, že po velkém hypu nevychází žádné návrhy od designérů ohledně tohoto nového systému.

Skica, skuchátka a černá tužka

Nemůžu si vynachválit AirPods, které mají nesmírné kouzlo. Mají lepší podání basů než EarPods, super výdrž baterie a v uchu drží jako předchozí sluchátka. Ta největší výhoda je jasná, absence drátů umožňuje ničím nerušený pohyb tedy žádné zadrhávání o mikiny, dobrý společník na běhání.

Pokud máte nějakou otázku nebo vlastní postřehy napište do komentářů nebo na Twitter @FMastil. Pořád se snažím vypilovat formu jak bych chtěl prezentovat tento blog. Možná bude víc zaměřený na jiné články co jsem objevil v průběhu týdne, dejte mi vědět.

Zajímavé odkazy pro tento týden

Design Principle: Error and Forgiveness

Mobile First, Desktop Worst

Dále playlist k práci od Tobias Van Schneider a Ari Weinkle

A pár rad jak zvládnout designérský blok A Mindful Design process

Přeji krásný týden!

Frankie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *